Geothermische-warmtepomp

Voor bedrijven die slim willen verwarmen en koelen met maximale stabiliteit

  1. Home
  2. Geothermische-warmtepomp

Voor bedrijven die vooruit denken op lange termijn

Sommige keuzes maak je niet voor vandaag.

Maar voor de komende 20 jaar.
Dit is er zo één.

Herkenbaar?

Je wil het goed doen. Grondig. Doordacht. Toekomstgericht.

Je kijkt niet alleen naar prijs.
Maar naar rendement op lange termijn.
Stabiliteit. Zekerheid.

Hier speelt geothermie zijn kracht uit

In plaats van lucht gebruik je de grond als energiebron.
Die is constant. Stabiel. Altijd beschikbaar.

Geen schommelingen. Geen verrassingen dus.

Wat betekent dat voor jouw bedrijf

Je krijgt een systeem met een zeer hoog rendement.
Met minimale impact van buitenaf.
En maximale voorspelbaarheid.

Dit is energie die je echt onder controle hebt.

Van energie verbruiken naar energie beheersen.

Techniek is één ding. Juist toepassen is alles.

Daar zit de ervaring. Daar zit het verschil.

Een geothermische warmtepomp gaat een stap verder. Je haalt geen energie uit de lucht, maar uit de bodem. En net daar zit de kracht: de temperatuur in de grond blijft het hele jaar door stabiel. Dat maakt het systeem niet alleen efficiënter, maar vooral voorspelbaar.

In de praktijk vraagt dit een totaal andere aanpak. Boringen, dimensionering en afstemming moeten perfect kloppen. Het vermogen moet juist berekend worden, de diepte van de sondes moet afgestemd zijn op je verbruik en het volledige systeem moet in balans zijn met je gebouw en je werking. Daar zit de complexiteit, en daar maken wij het verschil.

Bij Aetec vertrekken we opnieuw vanuit jouw situatie. We analyseren hoe je bedrijf draait, hoeveel energie je nodig hebt en hoe die vraag zich doorheen de dag en het jaar opbouwt. Op basis daarvan bepalen we de juiste configuratie, zodat het systeem niet alleen vandaag werkt, maar ook op lange termijn blijft presteren zoals het hoort.

Als erkend installateur zorgen we voor een correcte uitvoering van de boringen en de installatie volgens de geldende normen. Maar ook hier stopt het niet bij plaatsing. Een geothermisch systeem moet perfect ingeregeld zijn om zijn rendement te halen. Wij zorgen ervoor dat alles juist staat en blijft werken zoals bedoeld: stabiel, efficiënt en zonder verrassingen.

Een geothermische warmtepomp maakt altijd deel uit van een groter geheel. Ze werkt samen met je energieopwekking, je verbruik en je toekomstplannen. Door dat geheel juist op elkaar af te stemmen, bouw je aan een systeem dat niet alleen technisch sterk is, maar ook strategisch klopt voor je bedrijf.

Dat is wat je uiteindelijk krijgt: maximale efficiëntie, minimale afhankelijkheid en een installatie die jarenlang gewoon blijft doen wat ze moet doen. Geen pieken, geen dalen, maar controle.

Een investering die blijft werken

De instap ligt hoger.
Maar de return ook.

Je bouwt aan een systeem dat jarenlang stabiel blijft draaien.
Met een rendement dat zich blijft doorzetten.

Dit is geen quick fix.
Dit is een fundament.

Dan is dit het gesprek dat we moeten voeren.

Neem de leiding en word vandaag nog baas over je eigen energie met Aetec!

18/07 tem 03/08

Off-grid

Vanaf maandag 4 augustus zijn we 100% opgeladen voor jouw energietoekomst en helpen we je weer richting meer energieonafhankelijkhei

Het A-team neemt tijdens de feestdagen even rust. We gaan terug aan de slag op 6 januari.

We wensen ook u een warme en liefdevolle kerstperiode toe!

Heeft u een dringende technische storing, bezoek dan zeker eerst even onze FAQ-pagina.

Kan u hier het gepaste antwoord niet terugvinden, dan staat onze servicedienst per mail voor u klaar.

Wij verzoeken u hierbij ons serviceformulier in te vullen.

Minstens 1x per week wordt deze mailbox gelezen en worden dringende zaken per mail al behandeld. Via deze weg bent u meestal al aardig op weg geholpen en pikken we de draad verder op vanaf 6 januari 2025.

Vanaf dan staan we met opgeladen batterijen voor u klaar om u baas te laten worden over uw eigen energie.